O nas - LUX MED Szpital Toruń


szpital torun-2.jpg

Przygotowani, by leczyć. Gotowi, by dbać.

Empatia, zaangażowanie i gotowość personelu szpitala aby leczyć i zatroszczyć się o pacjenta. Kierujemy się główną zasadą: Leczymy ludzi, nie same schorzenia.

Cały nasz zespół wraz z wiedzą i doświadczeniem, cała nasza technologia i nowoczesne zaplecze medyczne są po stronie Pacjenta. Zatroszczymy się o Ciebie, tak jak tego potrzebujesz.

Indywidualnie podchodzimy do każdego Pacjenta, zapewniając komfort, bezpieczeństwo dzięki technologii i doświadczonej kadrze medycznej.

szpital torun-3.jpg

Indywidualnie podchodzimy do każdego Pacjenta

Specjalizujemy się w zabiegach z dziedziny ortopedii, okulistyki, i laryngologii. Nasi pacjenci mogą tu także skorzystać z zabiegów urologicznych, chirurgicznych i proktologicznych. Oferujemy również zaawansowane zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym.

Dzięki zespołowi doświadczonych specjalistów zapewniamy Pacjentom pełną opiekę, począwszy od diagnozy, poprzez zabieg aż po pooperacyjną rehabilitację prowadzoną przez zgrany zespół fizjoterapeutów.

Posiadamy dwie sale operacyjne umożliwiające wykonywanie precyzyjnych i mało inwazyjnych zabiegów oraz komfortowe sale pooperacyjne, w których pacjenci mogą szybko rozpocząć powrót do normalnej aktywności.

szpital torun_1.jpg

Co nas wyróżnia?

  • specjalizacja w zabiegach małoinwazyjnych takich jak: zabiegi artroskopowe w ortopedii, zabiegi laparoskopowe w chirurgii, ginekologii i urologii, zabiegi endoskopowe w obrębie zatok, nosa i krtani w laryngologii
  • pełna integracja systemu wizualizacji śródoperacyjnej – umożliwia przesył i archiwizację obrazów powstających w trakcie zabiegów oraz wykorzystanie ich w planowaniu rehabilitacji pooperacyjnej
  • mobilny aparat RTG na bloku operacyjnym, który pozwala na wykonywanie zdjęć radiologicznych u pacjentów leżących na stole operacyjnym, w dowolnych płaszczyznach, co jest szczególnie przydatne w chirurgii kręgosłupa, w ortopedii oraz ginekologii
  • opieka anestezjologa, który ma możliwość podania znieczulenia pod kontrolą aparatu USG, co minimalizuje ból pooperacyjny i skraca pobyt w szpitalu do minimum